Laserowe leczenie nawrotowych brodawek wirusowych dłoni i stóp

Nawrotowe brodawki wirusowe dłoni i stóp to jeden z najczęstszych problemów dermatologicznych. W przypadku dużych, zrogowaciałych zmian nawet wielokrotnie powtarzana kriodestrukcja najczęściej nie przynosi oczekiwanego rezultatu a nawet może prowadzić do bardziej agresywnego wzrostu zmian.

Proponujemy nowoczesny, skuteczny sposób leczenia brodawek poprzez ich usunięcie metodą laserową z uzupełniającą zabieg kriochirurgią podstawy zmian.

Efektywność tej terapii wielokrotnie przewyższa rezultaty samego mrożenia i pozwala na usunięcie w trakcie jednego zabiegu nawet wielu dużych, grubych i zrogowaciałych zmian.

Laserowe usuwanie zmian skórnych

Laser CO2 umożliwia skuteczne niszczenie szeregu łagodnych zmian skórnych - brodawek, włókniaków oraz niektórych znamion.

Precyzyjne działanie wiązki laserowej pozwala z powodzeniem usuwać zarówno większe jak i drobne zmiany zlokalizowane w trudno dostępnych i szczególnie wrażliwych okolicach ciała, takich jak powieki, wargi czy narządy płciowe.

Korzyści z terapii laserowej to wyjątkowa precyzja działania, minimalne dolegliwości bólowe oraz niewielki procent nawrotów. 

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych

Pękające naczynka na twarzy i dekolcie a także czerwone kropki na ciele (naczyniaki rubinowe) to jeden z częstszych problemów estetycznych naszych Pacjentów. 

Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest laseroterapia. 

Dysponujemy dwoma rodzajami laserów do usuwania naczyń: laserem diodowym KTP 532 nm oraz IPL. Dzięki temu możemy odpowiednio dobrać i łączyć zabiegi, dostosowując terapię do Państwa potrzeb. 

Odmładzanie laserem frakcyjnym

Resurfacing, czyli odmładzanie skóry, to likwidacja drobnych przebarwień, wydatne spłycenie zmarszczek i nierówności oraz stymulacja tworzenia nowego kolagenu w celu poprawy napięcia i jędrności skóry.

Lasery frakcyjne wytwarzają siatkę punktowych uszkodzeń skóry, a dzięki pozostawieniu nieuszkodzonych fragmentów tkanki, czas rekonwalescencji jest minimalny i pozwala na powrót do normalnej aktywności w ciągu kilku dni. 

Dysponujemy dwoma rodzajami laserów frakcyjnych: ablacyjnym CO2  i nieablacyjnym erb:szkło. Dzięki temu możemy odpowiednio dobrać i łączyć zabiegi, dostosowując terapię do Państwa potrzeb. 

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie IPL to procedura estetyczna do wizualnej poprawy uszkodzeń skóry spowodowanych fotostarzeniem. 

Zabieg spełnia dwojaką funkcję: poprzez odpowiedni dobór filtrów najpierw usuwa zmiany naczyniowe (rumień, wypieki, rozszerzone naczynka) oraz zaburzenia pigmentacji skóry (piegi, plamy, przebarwienia posłoneczne,), a następnie pobudza regenerację i odbudowę kolagenu, co powoduje usuwanie drobnych zmarszczek i wygładzenie skóry.

Zabieg wykonany na całej twarzy daje jednorodny efekt poprawy wglądu skóry. Nie powoduje skutków ubocznych i nie wymaga rezygnacji z normalnego trybu życia. Może być wykonany na twarzy, szyi, dekolcie i grzbietach rąk.

Optymalne efekty wymagają średnio 3-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Przez krótki czas może wystąpić ściemnienie piegów oraz obszarów o ciemniejszym zabarwieniu.

Laserowa korekcja rozstępów

Skuteczna korekcja rozstępów wymaga najczęściej terapii łączącej kilka metod w celu osiągnięcia możliwie najlepszego efektu - najczęściej wykorzystujemy lasery frakcyjne  lub fale radiowe (RF) w połączeniu z mezoterapią, peelingami i mikrodermabrazją, w różnych konfiguracjach, w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta. 

Laserowa korekcja blizn potrądzikowych

Lasery frakcyjne generują mikroobszary głębokiego przegrzania termicznego skóry, przy czym sąsiadująca tkanka pozostaje nieuszkodzona, co umożliwia szybki proces odnowy naskórka i wypełnianie ubytków nowo tworzonym kolagenem. 

Niewątpliwą zaletą technologii frakcyjnej jest możliwość dostosowania natężenia zabiegu do indywidualnych potrzeb skóry. Możliwe jest wykonanie zarówno głębokiej dermabrazji laserowej, w przypadku rozległych blizn potrądzikowych, jak również słabszego zabiegu w technologii frakcyjnej, w przypadku bliznowacenia o mniejszym nasileniu.

Laserowe leczenie przebarwień

Laser Q-switch  to laser z wyboru do usuwania słonecznych plam soczewicowatych (starcze przebarwienia zlokalizowane najczęściej na twarzy, dekolcie, plecach i grzbietach dłoni ), piegów, płaskich brodawek łojotokowych a także plam typu cafe au lait.

Depilacja laserem diodowym

Laser diodowy o długości fali 808 nm, został uznany za „złoty standard”  (najbardziej efektywne i zarazem bezpieczne urządzenie) wśród systemów do trwałej laserowej depilacji owłosienia.

 Energia laserowa pochłaniana jest przez ciemny barwnik włosa a następnie, zmieniając się w energię termiczną, niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa, bez uszkodzenia otaczającej skóry. Super wydajny, opatentowany system chłodzenia oraz szybkość emisji impulsów laserowych sprawia, że zabieg laserem diodowym jest prawie bezbolesny, bezpieczny i wyjątkowo szybki. Ze względu na charakterystykę cyklu wzrostowego włosów  dla osiągnięcia pełnego efektu - jedwabiście gładkiej skóry, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów, najczęściej czterech do sześciu, powtarzanych w odstępach 4-6 tygodniowych.

 

Laserowe leczenie trądziku

Zabiegi laserowe stanowią doskonałą terapię uzupełniającą w nowoczesnym leczeniu trądziku. Po serii kilku zabiegów produkcja łoju zwykle zmniejsza się o około 30% (co nierzadko eliminuje konieczność terapii doustnej), pory zwężają się, znacznie zmniejsza się ilość zaskórników i zmian zapalnych.

Polepszenie stanu skóry często widoczne jest już po pierwszej sesji ale dla uzyskania najlepszego efektu konieczne jest przeprowadzenie 3 do 6 zabiegów  w 2 - 3 tygodniowych odstępach.

Zabieg jest bezpieczny i skuteczny w większości typów łagodnego i średnio zaawansowanego trądziku. Może stanowić także alternatywę terapeutyczną dla pacjentów u których leczenie farmakologiczne z jakiś przyczyn jest niemożliwe.

Laserowe usuwanie tatuaży 

Laser Q-switch służy do rozjaśniania lub usuwania tatuaży z minimalnym ryzykiem powstania blizn lub trwałego uszkodzenia otaczającej tatuaż tkanki. 

Usuwamy tatuaże w kolorze czarnym, granatowym i czerwonym. W wybranych przypadkach możliwa jest również korekcja makijażu permanentnego brwi.

 

Zabiegi laserowe

medycyna estetyczna       dermatologia         chirurgia plastyczna 

                                      medycyna estetyczna          dermatologia         chirurgia plastyczna  

dermatologia

medycyna estetyczna  

 chirurgia plastyczna 

Zadzwoń i zarejestruj się :  

+48 510 942 133