Laser wolumetryczny RedTouch PRO

 

prawdziwy przełom w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry !!!

 

Dzięki zastosowaniu fal o długości 675 nm - najbardziej selektywnych dla kolagenu - uzyskujemy zwiększenie gęstości, jędrności i elastyczności skóry dające efekt naturalnego liftingu wolumetrycznego i poprawienia owalu twarzy bez zastosowania wypełniaczy (choć nie ma przeciwskazań do łączenia obu technik).

 

Nareszcie zabiegi laserem frakcyjnym nieablacyjnym są niemal całkowicie bezbolesne, dzięki  zastosowaniu zintegrowanego systemu chłodzenia i trybu pracy ciągłej, a więc mimo stosowania wysokiej mocy nie wymagają znieczulenia !

 

Wiązki lasera skupiają się bezpośrednio na kolagenie w skórze właściwej, gdzie bez uszkadzania naskórka wywołują natychmiastową denaturację włókien kolagenowych pobudzając skórę do produkcji kolagenu typu I (tzw. kolagenu młodości).

Laser pozwala odmłodzić twarz, szyję, dekolt i dłonie a zastosowany na czerwień wargową zapewnia ustom gładkość i apetyczną objętość bez konieczności stosowania wypełniaczy.

 

Zabiegi można wykonywać niezależnie od pory roku, przy każdym fototypie skóry, nie wymagają rekonwalescencji, a pierwsze efekty zwykle widoczne są już po pierwszej sesji !

 

Odmładzanie laserem frakcyjnym

Resurfacing, czyli odmładzanie skóry, to likwidacja drobnych przebarwień, wydatne spłycenie zmarszczek i nierówności oraz stymulacja tworzenia nowego kolagenu w celu poprawy napięcia i jędrności skóry.

Lasery frakcyjne wytwarzają siatkę punktowych uszkodzeń skóry, a dzięki pozostawieniu nieuszkodzonych fragmentów tkanki, czas rekonwalescencji jest minimalny i pozwala na powrót do normalnej aktywności w ciągu kilku dni. 

Dysponujemy dwoma rodzajami laserów frakcyjnych: ablacyjnym CO2  i nieablacyjnym erb:szkło. Dzięki temu możemy odpowiednio dobrać i łączyć zabiegi, dostosowując terapię do Państwa potrzeb. 

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to mało inwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej  w obrębie niewielkich obszarów ciała, takich jak podbródek, brzuch czy uda. Polega na iniekcjach substancji aktywnej - fosfatydylocholiny, co prowadzi do rozpuszczania komórek tłuszczowych.

W zależności od okolicy i nadmiaru tkanki tłuszczowej konieczne jest wykonanie serii od 2 do 8 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasu ale często efekty są widoczne już po po pierwszej sesji.

Odmładzanie wolumetryczne - korekcja kształtu twarzy i objętości

Wraz ze starzeniem się organizmu dochodzi do postępującego zmniejszania się objętości tkanki tłuszczowej niektórych okolic twarzy, któremu towarzyszy obniżenie jędrności skóry.

Wolumetria to zabieg zwiększający objętość tkanek za pomocą przeznaczonych do tego celu specjalnych preparatów kwasu hialuronowego.  Najczęstsze zastosowanie znajduje w modelowaniu okolic kości policzkowych oraz okolicy brody.

 

Termo lifting frakcyjny 3D z użyciem fal radiowych - RF

Termolifting frakcyjny 3D to metoda przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry przy pomocy kontrolowanego ciepła, silnie stymulującego przebudowę włókien kolagenowych skóry. 

Dysponujemy urządzeniem RF (wykorzystującym fale radiowe) najnowszej generacji, które pozwala uzyskać przestrzenny efekt ujędrnienia dzięki działaniu na kolejne warstwy skóry. 

Procedura ta jest z powodzeniem stosowana również w korekcji blizn potrądzikowych na twarzy, dekolcie i plecach.

Zabiegowi można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne ani opalenizna nie są przeciwwskazaniem do zabiegu.

Korekcja kształtu , powiększanie i głębokie nawilżanie  ust preparatami kwasu hialuronowego  

Kwas hialuronowy, dzięki swoim właściwościom, jest obecnie szczególnie często wykorzystywany w celu głębokiego nawilżenia ust i delikatnego podkreślenia ich kształtu. 

Efekt kuracji utrzymuje się około 6 miesięcy i po upływie tego okresu zabieg można powtórzyć.

Korekcja zmarszczek i bruzd skóry twarzy  (toksyna botulinowa, wypełniacze)

Korekcję zmarszczek mimicznych przeprowadzamy w prosty, niechirurgiczny sposób poprzez podanie toksyny botulinowej. Leczenie polega na kilku drobnych wstrzyknięciach, które powodują rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek.

Zabieg nie wymaga znieczulenia, a zaraz po nim można wrócić do normalnej aktywności. Stosowany jest najczęściej w celu korekcji zmarszczek czoła, zmarszczek międzybrwiowych oraz  tzw. „kurzych łapek” wokół oczu.

Do korekcji fałdów, bruzd i głębokich, utrwalonych zmarszczek skóry twarzy stosujemy preparaty kwasu hialuronowego, działające na zasadzie zwiększenia objętości tkanki w miejscu wypełnienia.

Zabieg nie jest skomplikowany, trwa około 15 minut a rezultat jest natychmiastowy i utrzymuje się do roku.

 

Mezoterapia okolicy oczu

Stosujemy koktajle rewitalizujące z kwasem hialuronowym i substancjami aktywnymi aby poradzić sobie równocześnie z wiotkością skóry i drobnymi zmarszczkami wokół oczu.

Pełna kuracja to 6 zabiegów wykonywanych raz na 2 - 4 tygodnie.

Mezoterapia

Mezoterapia polega na podaniu wgłąb skóry substancji czynnych - rewitalizujących, odżywczych lub leczniczych. Stosowana jest najczęściej w celu powstrzymania procesu starzenia się skóry, likwidacji drobnych zmarszczek i głębokiego nawilżenia. Dzięki pobudzaniu skóry do produkcji kolagenu i elastyny mezoterapia wyraźnie zwiększa jej elastyczność i napięcie.

Wykorzystujemy preparaty zawierajace m. in. kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne i polinukleotydy.

Mezoterapia to także metoda leczenia nadmiernego wypadania włosów i łysienia.

W zależności od zastosowanego preparatu zabiegi wykonuje się co kilka tygodni a dla uzyskania najlepszych efektów rekomendowana jest seria 3 - 4 zabiegów.

Osocze bogatopłytkowe - PRP lub PRP z kwasem hialuronowym

Zabieg pobudza komórki do regeneracji, stymuluje produkcję kolagenu, przywraca skórze witalność, poprawia jej gęstość i napięcie. Ponadto osocze bogatopłytkowe stosowane jest z powodzeniem w nadmiernym wypadaniu włosów, na przykład na skutek łysienia andorogenowego u kobiet i mężczyzn. 

Po pobraniu i odwirowaniu krwi Pacjenta można wykorzystać czyste osocze bogatopłytkowe bądź wykonać zabieg preparatem wzbogaconym o kwas hialuronowy.

Protokół przewiduje wykonanie serii 2 -3 zabiegów w miesięcznych odstępach czasu.

   

 Likwidacja przebarwień 

Od lat stosujemy z powodzeniem terapię uporczywych i rozległych przebarwień z zastosowaniem specjalistycznych peelingów opartych na sprawdzonych  formułach o potwierdzonej skuteczności i bezpieczeństwie.

Mogą być one stosowane przy każdym rodzaju skóry i przy przebarwieniach o różnej etiologii. Wykonywane są o każdej porze roku. Oprócz depigmentacji regulują wydzielanie łoju, zwężają pory i dodają skórze blasku. 

 

Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie IPL to procedura estetyczna do wizualnej poprawy uszkodzeń skóry spowodowanych fotostarzeniem. 

Zabieg spełnia dwojaką funkcję: poprzez odpowiedni dobór filtrów najpierw usuwa zmiany naczyniowe (rumień, wypieki, rozszerzone naczynka) oraz zaburzenia pigmentacji skóry (piegi, plamy, przebarwienia posłoneczne), a następnie pobudza regenerację i odbudowę kolagenu, co powoduje usuwanie drobnych zmarszczek i wygładzenie skóry.

Zabieg wykonany na całej twarzy daje jednorodny efekt poprawy wglądu skóry. Nie powoduje skutków ubocznych i nie wymaga rezygnacji z normalnego trybu życia. Może być wykonany na twarzy, szyi, dekolcie i grzbietach rąk. Optymalne efekty wymagają średnio 3-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Przez krótki czas może wystąpić ściemnienie piegów oraz obszarów o ciemniejszym zabarwieniu.

 

Hollywood Peel - promienna skóra

Hollywood Peel to peeling laserowy polecany dla poprawy napięcia i kolorytu skóry jak również zwężenia porów i stymulacji kolagenu. Nazwa zabiegu wzięła się z jego popularności wśród hollywoodzkich celebrytów przygotowujących się do wystąpień na czerwonym dywanie i nie mogących pozwolić sobie na procedury wymagające dłuższego okresu rekonwalescencji.

Hollywood Peel to zwykle seria kilku zabiegów wykonywanych w 1 - 2 tygodniowych odstępach czasu. Ponieważ poza lekkim zaczerwienieniem, utrzymującym się do kilku godzin, nie ma innych skutków ubocznych może być wykonywany nawet przed "wielkim wyjściem" o dowolnej porze roku.

 

Medycyna estetyczna

medycyna estetyczna       dermatologia         chirurgia plastyczna 

                                      medycyna estetyczna          dermatologia         chirurgia plastyczna  

dermatologia

medycyna estetyczna  

 chirurgia plastyczna 

Zadzwoń i zarejestruj się :  

+48 510 942 133